Autor Książki O Chemtrails-Wojskowe Samoloty Rozpylają Trucizny
Informacje:
Odsłon: 7231
Czas trwania: 5m 9s
Ocena tzw. rating: 70
sprzedaż domów Lublin

Zobacz i sam oceń czy warto skorzystać z lotniska.
- A po co ktokolwiek miałby coś takiego rozpylać? To jest zwykły dym ze spalin silnika rakietowego myśliwców, transportowców. Zwykłe samoloty pasażerskie też robią coś takiego, tylko, że ślad jest o wiele mniejszy.
Bez sensu...
- Ludzie to parszywe świnie, jeden drugiemu wyrządza zło, nie ma istot bardziej okrutnych od ludzi, tym bardziej od tych wysoko postawionych ! Samo zło, które trzeba zwalczać!
- Fajne filmiki montujesz - dobrą robotę wykonujesz :)
- w chwilach wątpliwości nie ma wątpliwości...
- przecież gdyby naprawdę chcieli nas truć, mogliby to zrobić bezbarwnie
- Patrzę na ludzi .....i widzę  istoty  walczące  z życiem  o  śmierć.>>>>>
- thank you for your chemtrails video!  make more soon!
- thank you for your chemtrails video!  make more soon!
- Ja nieraz widzę auta, które dymią na niebiesko (biorą olej), ale prawda jest taka, że tez rozpylają truciznę. Na bank biorą udział w spisku, stare golfy, astry i passaty.
- zło zło zło zło !!!!! złoooooooo złooooooooooooooo SZATAN !! zło zło zło zło KURWA  złooooooooooooooooooooooooo MASONI ILUMINACI NWO zło zło zło zło !!!!! złoooooooo złooooooooooooooo SZATAN !! zło zło zło zło KURWA  złooooooooooooooooooooooooo
- W każdym kłamstwie jest ,trochę prawdy .Dobre kłamstwo jest na ,pograniczu prawdy i tak jest tutaj .Obudcie się bo was truja,i pewnie się z was śmieją żeście tacy slepi.Patrzcie w niebo😃- A teraz wytłumacz to drugiemu człowiekowi i nie zostań wyśmiany. A poza tym od kiedy robią "szachownicę" na niebie ostatnio tyle ludzi choruje, że co drugi jest w szpitalu.
- globalnego ocieplenie nigdy nie bylo i nie ma. Smugi na niebie podnosza temperature, ludzie mysla wtedy ze to walka z ociepleniem.
- Jest jedna wspólna CECHA tych wszystkich filmów o teoriach spiskowych (o których historia nakazuje pamiętać) w 95% przypadków za wszystko jest winne USA, UE i NATO he he ... Rosijo daj żyć nie gilgocz :D
- blagam,podajcie mi adresy lub nazwiska pilotow
- Warto zatrzymać się nad treścią tego przekazu. 
Polecam - Krystyna Laura
- wsio ok, ale dowody sa!