Czym Jest Spryskiwany Świat Chemtrails Samoloty Wojskowe-Film dokumentalny.
Informacje:
Odsłon: 92567
Czas trwania: 0m 0s
Ocena tzw. rating: 308
Do tego może was zaciekawi, komentarz niżej.

rajdyterenowe.pl
- Mi tylko szkoda dzieci że nie przeżyją tyle co ja , ale przecież ci skur... od rozpylania oddychają tym samym powietrzem co my więc też zdechną prędzej czy później. Na ziemi się nie ukryją, chyba że są takie miejsca które nie są opryskiwane, albo ten kto kieruje tymi opryskami nie mieszka na ziemi:), już mi różne rzeczy przychodzą do łba, wiem ale ktoś tym wszystkim zarządza.
- To kiedy coś z tym zrobimy?
- Ty też możesz pokazać chemi trials w zimny dzień gdy para z ust ci leci. wystarczy trochę wiedzy o fizyce, ale nie jestem nauczycielem dla ludzi co nie kumaja.
- Ty też możesz pokazać chemi trials w zimny dzień gdy para z ust ci leci. wystarczy trochę wiedzy o fizyce, ale nie jestem nauczycielem dla ludzi co nie kumaja.
- rozwalili ozon bombami atomowymi i kicha mutacje dopadły Chazarów przekształcają się w gady i pająki....
- Polecam serię artykułów pokazujących ile warta jest ta teoria. Ich autor odwalił kawał dobrej roboty.
http://meteomodel.pl/BLOG/?tag=chemtrails&paged=2
- Ostatnio wrzuciłem kilka filmików odnośnie tego co się dzieje w Szczecinie. Polecam obejrzeć.
- I wlasnie za to "frajerze" dostales minusa. :) Nie pozdrawiam, bo nie cierpie burakow.
- poszukajcie "Chemtrails - droga do samozagłady - to oficjalne potwierdzenie a nie teorie spiskowe
- Gwiazd mało, bo oświetlenie uliczne tłumi.
- Obejrzyjcie jakieś archiwalne filmy, foto z II wojny światowej o tematyce lotniczej, takich smug widać wiele, za lecącymi wysoko samolotami; A. Fiedler w "Dywizjon 303" porównał je do strzał, godzących w serce Wielkiej Brytani (o ile pamiętam); poza tym nieraz widziałem samolot odrzutowy lecący na 10 czy 11 km za którymi smug nie było (wys odczytywałem z FlightRadar24.com). Podczas ostatnich upałów (niska wilgotność powietrza) wlaśnie tak to wyglądało. Natomiast zimą smugi ciągnęły się za niemal każdym odrzutowcem. Myślę, że to zwykła kondensacja pary wodnej na cząsteczkach gazów wylotowych, które pełnią rolę "jąder kondensacji"- gorący gaz+chłodna, wilgotna atmosfera= widoczna para wodna. Ot, taka moja obserwacja, ale ekspertem nie jestem.
- Możesz uwierzyć, lub nie, ale już po kilku sekundach dałem temu filmikowi "plusa". Wprawdzie dłuższego oglądania mój intelekt by nie zdzierżył, ale zrobiłem to, bo najzwyczajniej mi Cię szkoda, że Ciebie i Twój świat,  ktoś olewa /pardon: spryskuje/ ciepłym moczem. Weź zimny prysznic - wszystkiego zapewne nie spłuczesz, ale może przynajmniej odór moczu trochę ustąpi ? A jeśli nie, to pozostaje tylko psychiatra ... Dużo zdrowia życzę.
- Ja osobiście widziałem samolot, który zostawiał za sobą ogromną smugę (była piękna pogoda), a obok niego leciał pasażerski ze smugą krótką (contrail), kilka minut  po tym zauważyłem kolejny nie zostawiający za sobą najmniejszego śladu (kompletnie bez smugi). Powstaje pytanie jak podobne odrzutowe samoloty, na podobnej wysokości i w takich samych warunkach pogodowych mogą zostawiać różne ślady. Następnym razem to nagram, teraz nie miałem aparatu.
- debilizmy dla niedouczonych gospodyń domowych
- Wczoraj przezylam to na wlasnej skorze. Przyjechalam do ogrodu botanicznego, piekna pogoda, bezchmurne niebo i 2 krzyzujace sie krechy. Po jakims czasie z jednej strony zaczely sie gromadzic dziwne chmurki, a za chwile z drugiej, ciezkie, ciemne chmury zasnuly cale niebo. Nagle zaczelo walic piorunami i lac jak z cebra. Poza tym juz od jakiegos czasu obserwuje te dziwne krechy na niebie, ktore nie znikaja bardzo dlugo i to przycmione slonce. To, ze mamy prawie wszyscy niedobory wit. D tez o czyms swiadczy. O zalewie chorob juz nie mowie...