Rosyjskie wojsko
Informacje:
Odsłon: 62159
Czas trwania: 23m 3s
Ocena tzw. rating: 87
Do tego może was zaciekawi, komentarz niżej.

makijaż oczu
- Slawa Rossii, Slawa Slawianam! Fuck Islam!!!
- Tania animacja dla naiwnych dzieci. Ruska myśl techniczna to jedno, a realizacja to drugie. Wszystkie testy pokazują, że oni nie potrafią dekadami doprowadzić tych swoich ambitnych projektów do końca, bo albo ktoś ukradł kasę, źle coś wymierzył, podwykonawcy się nie zrozumieli itp. itd. Rosyjska armia zniknie za 20 lat - wystarczy poczekać. Jedni na marskość wątroby, inni na HIV a pozostali uciekną na zachód.
- kamow krokodyl najlepszy helikopter swiata gdyby nie nato kupiłbym jego licencje rewelacyjny jest
- rosja to potega druga po usa a armie zachodu to lalusie nie chcacy walczyc i tyle w temacie zołnierze usa duzo zarabiaja i wielu z nich ginie ale chetnych nie brakuje a my jestesmy tylko czastka nato a usa nawet nie kiwnie palcem w razie inwazji jestesmy tylko buforem miedzy rosja a niemcami ale niemcy potrzbója rosji do surowcow a nas do arbajtu idee adolfa weszly w uzycie sami musimy wyjezdzac na roboty bo w polandi tylko 300 do 500 euro netto a nawt caesto jeszcze mniej a ceny made in europa tak PANOWIE POLITYCY sprzedaliscie robotnikow wy macie europe my afryke
- nowinka na YT 1) RUSSIAN KILLER ROBOTS BECOME SELF-AWARE TAKING ‘SKYNET’ LIVE  . .2)  RUSSIA JAMMING NATO ELECTRONICS OVER SYRIA PS nad Syria Rosla wylaczyla dla NATO cala elektronike w promieniu 600 km.
- why a lot of dislikes "psheki "???
- Amerykanie muszą mieć naprawdę nowoczesną broń, skoro się tak pyszałkują wobec sowietów. Oczywiście nie twierdzę, iż Sowieci są aż tak silni, ale porównując możliwości nuklearne nie jest dobrze. Co prawda ewentualna walka ma mieć charakter konwencjonalny, jednak to sowieci przodują w potencjale nuklearnym. Gdyby doszło do wymiany ognia na polu konwencjonalnym cieszył bym sie z liczby straconych jednostek po stronie Sowietów. Proszę sobie przypomnieć jak to wyglądała inwazja Desert Storm w Kuwejcie, gdzie krótkotrwała walka lądowa i powietrzna pokonała siły Iradzkie.
- Kocham komentarze które hejtują armie rosyjską. Polska nic nie ma i nic nie osiągnęła a my sobie gadamy, że Rosjanie mają kupe złomu. Putin w ostatnich latach wydał setki mld $ na modernizację wojsk, to nie jest już kupa złomu sprzed ZSRR tylko broń nowoczesna.  Jesteśmy rusofobami największymi w Europie a zachód robi z Polską co chcą. Jak to nazywają nas Rosjanie jesteśmy psami co szczekają i są na posługi USA. Oczywiście armia USA jest bardziej zmodernizowana od Rosyjskiej ale Rosyjska armia jest w top 3 jeżeli chodzi o wojsko.  Putin od kilku lat idzie na jakość a nie na ilość, zmniejszył armię do 800 tysięcy ale za to ją uzbroił. Polska i Zachód nigdy nie ma szans pokonać Rosji i dojść aż do Moskwy, Rosja posiada 20 mln żołnierzy przeszkolonych a w takiej Europie ludzie nie mają przeszkolenia ani nie potrafią obsługiwać się bronią. Druga sprawa, połowa NATO znajduję się w USA więc jakościowo i ilościowa Rosja bez trudu pokona Europę.
- Kupa zlomu. Nic interesujacego. Gdzie te 6 lotniskowcow zapowiadane przez Putina? Bombowce w razie wojny zostana zestrzelone od razu bo bez oslony mysliwcow sa tylko celem latajacym, OPL pokrywa 30% Rosji, nie ma mowy o namierzeniu i zestrzeleniu B-2 czy F-35, PAK FA pada po tym jak Indie uznaly go za zlom i wycofaly finansowanie. Okrety tez malo ich jest, bez oslony mysliwcow tez nie maja szans na przetrwanie. Podwodne sa przestarzale, nawet te klasy "Borej". Czolgi to T-72 z poprzedniej epoki, podobnie transportery i BWP.
- Oni to maja wojsko,nie to co my
- dobra wiadomosc dla milosnikow MIGa Rosja pracuje nad super tajnym projektem samolotu MIG-41 ktory bedzie na bazie MIG-31 ( bardzo prawdopodobne). predkosc powyzej 4.3 macha.
- No to mamy przeje... to znaczy posprzątane
- Przydałby się taki Putin w Polsce żeby przykręcił śrubę .
- Putin mocno zdenerwował rusofobów tzn że nie jest takim durniem jak go zachód kreuje.
- Truth...??
- Jeszcze tylko sojusz z Chinami i będzie po Ameryce.
- Animacje.. bajki dla niedoinformowanych.
- Zdolnosc militarna jest uzalezniona od nakladow finansowych. rosjanie moga wykradac technologie NATO ale faktem jest ze nie stac ich na ich wprowadzanie. Budzet armii USA jest 10 krotnie wyzszy niz rosyjski wiec o czy my tu mowimy...
A teraz po wprowadzeniu embargo i spadku cen ropy nie bedzie ich stac nawet na nowe onuce :-D
- Rosja ma coś jeszcze....gaz bojowy który jest bezbarwny,bezwonny,nie wykrywalny żadnymi przyrządami i...nie są ten gaz powstrzymać nawet najnowocześniejsze,amerykańskie maski przeciw gazowe.
- Ruscy są jedynym ratunkiem aby powstrzymać światowy terroryzm który rozsiewa 3 światowe kurwy USA-NATO- Izrael! Poza tym to też słowianie a Putin nietoleruje syjonistów, zachodniego pedalstwa i lewactwa! Prawidłowo! Poza tym poznałem sporo ruskich i amerykanów.... tylko ruscy są skorzy do pomocy i autentyczni, a amerykanie tylko fałszywie się uśmiechają a mają cię w dupie, samolubny i egoistyczny naród jak cały zachód. Widzę że wielu polakom propaganda antyrosyjska doszczętnie wyprała móżdżki...